Kategoria e Parë

5 firma në një ditë te Vllaznia, rinovojnë Gurishta e Hajdari

Vllaznia e re, ajo që do të garojë këtë sezon në Kategorinë e Parë, me shpresën për t’u rikthyer menjëherë në Kategorinë Superiore po nis të marrë formë. Vllaznia ka vijuar edhe sot me procesin e firmosjes së kontratave të reja apo dhe me rinovimin e atyre ekzistuese. Kështu, pas firmës së hedhur pak ditë më parë nga futbollistët Dan Ignat, Sergio Rodrigues Pereira Junior dhe Eziamaka Collins Ikenna, sot janë firmosur edhe pesë kontrata të tjerë. Fillimisht me lojtarët e ardhur këtë sezon tek skuadra jonë. Duke filluar nga mbrojtësi i qendrës Valto Zeqaj, mesfushori i qendrës Dejvi Bilali dhe mesfushori me tipare sulmuese Silvio Zogaj, i cili siç dihet është formuar tek Akademia Vllaznia, para se të kalonte tek Luftëtari dhe Laçi. Me këto futbollistë janë firmosur kontrata dyvjeçare. Përveç këtyre futbollistëve, janë rinovuar kontratat edhe me mbrojtësin Erdenis Gurishta dhe mesfushorin Arsen Hajdari. Ky proces do të vijojë edhe ditën e nesërme me hedhjen e firmave të të gjithë lojtarëve që janë në planet e stafit teknik për sezonin e ri.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency