La Liga

5 gola për Championsin, Sevilla “bombardon” Rayo Vallecanon!

5 gola në një pjesë loje për të shpresuar deri në fund te vendi i 4-t që do ta kualifikonte në Champions League për sezonin e ardhshëm. Sevilla shpërthen ndaj Rayo Vallecanos duke e fundosur gjithnjë e më shumë skuadrën e vogël madrilene që është me njërën këmbë në Segunda Division. Skuadra e Joaquin Caparros bëri autokritë pas asaj humbjeje 3-0 ndaj Getafes në fundjavë duke zbrazuar gjithë inatin në sfidën ndaj Rayos. Pjesa e parë në Ramon Sanchez Pizjuan nuk prodhoi asnjë gol por në fraksionin e dytë analuzianët me Promes, El Haddadin  që realizoi dy herë, Ben Yedder dhe Gil. Me këtë fitore Sevilla u ngjit në kuotën e 55 pikëve në kampionat.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency