La Liga

6 fitore rresht për kreun e renditjes, Atletico Madrid në superformë!

Atletico e Madridit ka një tjetër ritëm krahasuar me Realin dhe Barcelonën në La Liga. Skuadra e Diego Simeones edhe pa Luis Suarez vazhdon të fitojë në kampionat teksa mori tre pikët e radhës në transfertën ndaj Valencias duke e çuar në 6 numrin e fitoreve radhazi në La Liga. Sfidën e Mestallas e vendosi një autogol i vonë i Lato në minutën e 79-të. Me këtë fitore Los Colchoneros u ngjitën në kuotën e 23 pikëve, po aq sa edhe Real Sociedad që kryeson por Atletico ka zhvilluar një ndeshje më pak se baskët dhe është vetmja skuadër që nuk njeh ende humbje në kampionat teksa numëron 7 fitore dhe 2 barazime, ndërsa ka edhe mbrojtjen më të mirë në Europë përsa i përket kampionateve më të rëndësishme me vetëm 2 gola të pësuar.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency