Kategoria Superiore

70 metra sprint, për golin e vitit, ja magjia e Abazajt (Video)

Fitorja spektakolare e Luftëtarit ndaj Partizanit me rezultatin 5-0 u zbukurua akoma edhe më shumë nga goli fantastik që realizoi Kristal Abazaj. Një finalizim për tu vendosur në vitrinë ai i sulmuesit të përfaqësues Shpresa, një gol që për nga mënyra e realizimit do ta kishin zili edhe futbollistët më të mëdhenj të botës. Abazaj e mori topin në gjysmëfushën e skuadrës së tij, vrapoi 70 metra, dribloi 3 kundërshtarë dhe më pas me një goditje shumë të bukur mposhti portieri Alban Hoxha për të realizuar atë që mund të konsiderohet pa frikë goli i vitit në Kategorinë Superiore dhe jo vetëm.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency