Europa League

8 skuadra synojnë finalen e Gdanskut, sot luhen çerekfinalet e para!

Europa League ka arritur në fazën e saj më kulmore. Rruga për në finale e Gdanskut në Poloni, kalon pikërisht nga kjo e enjte në të cilën do të luhen 4 sfidat e para çerekfinale të cilat do të transmetohen të gjitha në ekranin e Supersport. Vëmendjen më të madhe e mer sfida mes Ajax-it dhe Romës një duel i gjithi për t’u ndjekur dhe shijuar. Harkëtarët janë favoritë përballë një Rome që po has shumë vështirësi edhe në Serie A në javët e fundit. Tërheq padiskutim vëmendje edhe dueli mes Granadas dhe Manchester United.

Spanjollët në pjesëmarrjen e tyre të parë në kompeticionet europiane kanë prekur fazën çerekfinale ndërkohë skuadra e Solskjaer është favoritja e madhe për të ngritur trofeun e Europa League në këtë edicion. Arsenali pret ndërkohë në Emirates Stadium një nga surprizat e këtij sezoni në Europa League pikërisht çekët e Slavias së Pragës të cilët do të kërkojnë të mbështeten edhe te cilësitë e ish-sulmuesit të Skënderbeut Peter Olayinka për të bërë surprizën në Londër, ndërkohë që një duel i paparashikueshëm është ai mes Dinamos së Zagrebit dhe Villarealit me kroatët që eliminuan Tottenhamin e Mourinhos për të mbrritur deri në këtë fazë. Të 4-ta takimet e para çerekfinale do të nisin në orën 21:00 dhe do të transmetohen live në kanalet e Supersport në Digitalb.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency