Gossip

Nuancat “rozë” të sportit

Daniela Christiansson dhe i fejuari i saj futbollisti, Maxi Lopez, festojne 3 vjetorin e lidhjes se tyre. Nese sulmuesi argjentinas i Torinos nuk eshte aq aktiv ne rrjetet sociale sa per te mbajtur te informuar fansat mbi jeten e tij e kunderta ndodh me modelen 25 vjecare, e cila nuk nguron te ndaje me miqte virtuale shume momente romantike nga lidhja e tyre. Keshtu plot 46 mije ndjekesit e saj ne rrjetin socail Instagram i kane uruar ciftit shume lumturi per kete pervjetor.

 

Modelja e njohur Sport Illustradet dhe Playbyt, Joy Corrigan nuk zhgenjen asnjehere me format e saj perfekte. E fotografuar ne Miami gjate xhirimeve te nje seti te ri, ajo ka zbuluar sekretin e bukurise magjepsese, sporti eshte arma e saj me forte. Amerikania ushtrohet shpesh here ne jave, gjithashtu shprehet se eshte nje fanse e futbollit dhe basketbollit. Biondja 22 vjecare zbulon se eshte shpesh ne rresht te pare ne ndeshjet e NBA ashtu si dhe ne shkallet e stadiumeve europiane, ku gjen kohen per pasionin e saj, krahas ushtrimit te profesionit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency