Futboll

Messi përshëndet Neymar me një mesazh prekës

Kanë kaluar shumë momente fantastike dhe kanë fituar shumë trofe që kur Neymar iu bashkua Barcelona-s në vitin 2013 dhe largimi i tij nga katalanasit, nuk kishte si të mos prekte edhe yllin e ekipit, Lionel Messi-n. I tillë ishte edhe mesazhi që argjentinasi shkruajti për të në “Instagram”, përmes një video, menjëherë sapo u konfirmua largimi i 25-vjeçarit nga “Camp Nou”.

“Ishte një kënaqësi shumë e madhe të ndaja gjithë këto vite me ty miku im @neymar jr. Të uroj shumë fat në këtë etapë të re të jetës tënde. Do të shihemi. Të dua shumë” – përfundoi Messi.

E menjëhershme ishte dhe përgjigja e Neymar, i cili shkruajti:

“Faleminderit vëlla. Do të më marrë malli xhajë.”

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency