Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

E. League, kundershtaret e mundshem te Skenderbeut e Shkendijes

Ne prag te shortit te fazes play-off te Europa League qe do te hidhet sot ne Nyon te Zvicres ne oren 13:00, Skenderbeu mund te perballet me keto kundershtare: Ajax, Fenerbahçe, Ludogorets Razgrad, BATE Borisov, Dinamo Zagreb, Maccabi Tel-Aviv, ndersa skudara e Shkendijes se Tetoves mund te perballet me Milanin, Dynamo Kyiv, Krasnodar, Club Brugge dhe Austria Wien.

Lajme të tjera

Katar 2022

Lionel Messi rikthehet të flasë për triumfin e Argjentinës së tij në Botërorin Katar 2022. Në një intervistë të gjatë kapiteni i kombëtares albiceleste...

Kategoria Superiore

Vesel Limaj u largua nga Tirana drejt Rumanisë, duke ndërprerë me konsensus marrëdhënien me kampionët e Shqipërisë. Për SuperSport, futbollisti nga Malisheva i lindur...

Kategoria Superiore

Kastrioti ka kryer tri përforcime në ditën e fundit të merkatos. Klubi krutan ka siguruar shërbimet e Arturo Reginaldos, Moustapha Camara dhe Stuart Gjetës....

Kategoria Superiore

Pas dy vitesh në Turqi mes Superligës dhe Ligës së Parë ku u aktivizua me Menemenspor dhe Boluspor, Gentian Selmani rikthehet në Abissnet Superiore....