Futboll

Mario Lemina drejt Southamptonit

Në Angli janë të sigurtë se Mario Lemina do të jetë mesfushori i ri i Southamptonit. Madje mediat në ishull bëjnë me dije se Juventusi dhe klubi i shenjtorëve kanë arritur marrëveshjen për shumën e 18 milionë Eurove.

Por të ulur disi euforinë e tifozëve të Southamptonit ka menduar trajneri Mauricio Pellegrino. Argjentinasi i pyetur për një afrim të mundshëm të Lemina në St Mary theksoi se nuk di ende asgjë duke shtuar se klubi po punon në merkato, por nuk është e lehtë të afrosh lojtarë të rëndësishëm.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency