Abissnet Superiore

Halili: Nuk ka çështje Koliçi te Kukësi

Ditët e fundit kanë qenë të nxehta në klubin e Kukësit, që nga emërimi i trajnerit, afrimet e lojtarëve të rinj dhe kontratat e mbetura pezull me futbollistët e sezonit të kaluar. Këto cështje kanë sjellë dhe reagimin e menaxherit të përgjithshëm të kampionëve të Shqipërisë, Naim Halili që në një intervistë për Sport Neës sqaron fillimisht temën e merkatos:

“Aliyes është zyrtarisht një lojtar i Kukësit. Sulmuesi nga Azerbajxhani do të bashkohet me skuadrën në datën 11 gusht. Pas Aliyevit presim edhe dy tre lojtarë të tjerë të rëndësishëm. Do të ketë përforcime në të gjitha repartet do të vijë një qëndërmbrojtës, dhe 2 mesfushorë”.

Një Kukës që kërkon të jetë dhe më I fortë se sezonin e kaluar dhe për këtë duhet të sigurojë fillimisht portën, ku cështja Kolici ka qenë ndër më të përfolurat gjatë kësaj vere

” Nuk ka një cështje Kolici. Në datën 15 Gusht portierin do ta shihni sërish të mbajë veshur fanellën e Kukësit”.

Reagimi i Naim Halilit është përforcuar dhe nga një komunikatë e nxjerrë nga klubi verilindor në faqen në Facebook, ku konfirmohet gjithashtu se nuk ka një cështje Kolici dhe Gardiani” i portës kuksiane pritet t’i bashkohet shpejt grupit,  pasi ka marrë leje nga presidenti për të qëndruar më shumë ditë pranë familjarëve të tij.

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency