Abissnet Superiore

Halili: Presim vetëm një qendërmbrojtës

Rauf Alijev, sulmues i Kombëtares së Azerbajxhanit, i mirëpaguar dhe që premton shumë, Elis Bakajn të gjithë e njohin, ska nevojë për shumë komente, Sindrit Guri që është gati të shpërthejë ndërkohë që presin dhe Izair Eminin. Sulmi i Kukësit 2017-2018 është vërtet i frikshëm me menaxherin Naim Halili që paralajmëron se për sa i përket repartit në fjalë merkatoja është e mbyllur, e gjitha madje, me Kukësin që pret vetëm një qendërmbrojtës.

Një temë dite është dhe ajo e Albi Allës, sipas menaxherit të Kukësit edhe telenovela e mbrojtësit do të ketë një “happy end”, me futbollistin që pritet t’i bashkohet verilindorëve.

Reduktohen në këtë mënyrë një e nga një të gjitha cështjet e lindura gjatë kësaj vere pas atyre të Enea Kolicit dhe Nijaz Lenës, arsyeja sipas menaxherit Halili është e thjesht, kontrata të blinduara juridikisht sipas të gjitha normave.

Merkatoja cilësore kërkon edhe para, me drejtuesin e klubit verilindor që konfirmon, Gjici pas titullit kampion ka zgjidhur qesen pasi ka një qitje më të largët, objektivi janë grupet e kompeticioneve europiane.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency