Futboll

Lajme blitz nga Premier League

Arsene Wenger konfirmon edhe njëherë tjetër qëndrimin e Alexis Sanchez te Arsenali, por ndërkohë bën gjithashtu të ditur se për momentin rinovimi i  sulmuesit kilian me Topcinjtë e Londrës mbetet në pikëpyetje. “Nuk ka asnjë të re lidhur me rinovimin e tij – deklaroi trajneri francez, por e sigurtë është që ai do të qëndrojë tek ne, edhe pse është në skandencë kontrate në verën e vitit 2018, Arsenali ka nevojë për shërbimet e Sanchez dhe pavarsisht se ekizston mundësia për ta humbur me parametër zero përpara interesave ekonomike ne vendosim ato sportive”, shtoi Arsene Wenger.

Tjetër huazim për Jese Rodriguez-in. Pasi luajti në gjysmën e dytë të sezonit të kaluar te Las Palmasi në Spanjë, Paris Saint Germain e ka huazuar sërish sulmuesin spanjoll. Jese Rodriguez është transferuar për një sezon te Stoke City në Premier Leaugue. Lojtari pëlqehej edhe nga Fiorentina por në fund ka zgjedhur të kalojë në ishull.

West Ham nuk dëshiron të ndalet në këtë merkato. Pasi firmosi me dy lojtarë shumë të njohur si Marko Arnautovic dhe Javier Hernandez skuadra londineze kërkon të bëjë goditjen e madhe në këtë merkato. West Hami po bën gati një ofertë prej 45 milionë Eurosh për mesfushorin e Sportingut të Lisbonës, William Carvalho, i cili pëlqehet shumë nga trajneri Slaven Bilic.

Gylfi Sigurddson tashmë mund të konsiderohet futbollisti më i ri Evertonit. Swansea pranoi më në fund ofertën e klubit nga Goodison Park për mesfushorin islandez, i cili realizon kështu dëshirën e tij për t’u transferuar te Evertoni. Kartoni i Sigurddson i ka kushtuar skuadrës së Ronald Koeman plot 50 milionë Euro.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency