Bundesliga

Bundesliga për 4 sezone të tjera në Digitalb

Ata janë  kampionët e Botës dhe kampionati i tyre nuk mund të  mungojë  në DIGITALB. Për 4 vitet e ardhshme Bundesliga dhe Superkupa e Gjermanisë  do të  vazhdojnë  të  shfaqen në  ekranin e të  gjithë  shqiptarë ve. Pasi DIGITALB siguroi deri në  vitin 2021 këto të drejta dhe transmetimin e eventit me ndeshje që  vijnë  në  kanalin Eurosport 2HD.

Pjesë  e paketë s Premium, ky kanal do të  transmetojë  cdo të  premte në  orë n 20:30, të  shtunave në  orën 15:30 dhe 18:30. Për të  vazhduar të  dielën sërish në 15:30 dhe më  pas në orën 18:00, pasi në  Gjermani, nuk do të luhet më të dielën në orën 17:30.

Mesjava e 1-rë në Gjermani i përket raundit të 5-të. Nga ky sezon Bundesliga do të  zbresë  në  fushë edhe në  orare të  reja. Cdo 5 raunde do të  luhet një  ndeshje të  dielën në orën 13:30 dhe një tjetër të hënën në orën 20:30. Një  total për të  mos u nënvlerësuar prej 182 ndeshjesh do të  vijnë  në 4 sezonet e ardhshme, duke filluar nga 18 Gushti me Bayern vs Leverkusen.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency