Boks

McGregor gati për sfidën me Mayweather

Conor McGregor është gati për duelin e mijëvjecarit. Të Shtunën e ardhshme në “T-Mobile Arena”, të Las Vegasit, gjigandi irlandez do të sfidojë kampionin amerikan Floyd Mayweather në një duel të vërtetë force. Për 29-vjecarin ky është dueli më i rëndësishëm në karrierë ndërsa për  Mayweather tashmë në moshën 40-vjecare ajo ndaj McGregor mund të jetë sfida e tij e lamtumirës nga boksi profesionist. Iralndezi po përgatitet me intesitet të lartë gjatë këtyre ditëve për duelin e mijëvjecarit, që është një ezkluzivet i Digitalb dhe Supersport dhe të gjithë shqiparët do të kenë mundësi të përjetojnë emocionet e kësaj ndeshjeje titanësh në ekranin tonë.

Vetë Mayweather e ka cilësuar McGregor-in, si favoritin e madh për fitoren finale për vetëm faktin se irlandezi është 11 vjet më i ri në moshë se amerikani. Megjithatë vetë McGregor nuk është aq i sigurtë ai e respekton në maksimum rivalin e tij dhe i trembet fakti që Maywether do të bëjë një ndeshje në kufijtë e perfeksionit, për ti bërë një mbylle sa më spektkolare karrierës së tij. Nga ana tjetër irlandezi mendon se duhet të bëjë paraqitjen e tij më të mirë në karrierë për të fituar ndaj eksperiencës së Floyd Mayweather.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency