Futboll

Napoli “tris” në start, Hysaj del me të kuq

Napoli dhe këtë vit pritet të jetë rivalja e bardhezinjve në garën për titullin me jugorët që fituan 3-1 ndaj Veronës së rikthyer në Serinë A. Një autogol i Souprsyen, një finalizim shumë i bukur i Milik dhe një gol i Ghoulam në pjesën e dytë i dhanë sigurinë e rezultatit skuadrës së Sarrit, përpara se Hysaj të ndëshkoj me të kuq e të shkaktonte dhe një 11-metërsh që i dha mundësinë e realizimit nga pika e bardhë Pazzinit.  Nje start teper pozitiv per te kalterit por sigurisht jo dhe aq pozitiv per mbrojtesin shqiptar i cili tashme nuk do te luaje javen e ardhshme ne Serine A me Napolin.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency