Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

Man. City, ofertë 60 mln Euro për Sanchez

Manchester City nuk heq dorë nga Alexis Sanchez. Sulmuesi kilian ka ende një vit kontratë me Arsenalin por Pep Guardiola kërkon ta bashkojë me skuadrën e tij brenda datës 31 Gusht. Oferta aktuale e “Citizens” për Arsenalin është 50 milionë Pound.

Lajme të tjera

Katar 2022

Lionel Messi rikthehet të flasë për triumfin e Argjentinës së tij në Botërorin Katar 2022. Në një intervistë të gjatë kapiteni i kombëtares albiceleste...

Kategoria Superiore

Vesel Limaj u largua nga Tirana drejt Rumanisë, duke ndërprerë me konsensus marrëdhënien me kampionët e Shqipërisë. Për SuperSport, futbollisti nga Malisheva i lindur...

Featured

Gjatë periudhës së merkatos, janë të shumta mundësitë që një lojtar të ndryshojë klub dhe fanellë. Mirëpo, edhe pse shumë të rrallë, ka nga...

Futboll

Portieri i Yeni Malatyaspor, Ahmet Eyup Turkaslan raportohet mes viktimave që humbën jetët nga tërmeti vdekjeprurës në Turqi. Lajmin tragjik e zyrtarizoi trajneri Yalmaz...