Basketboll

Rockets, anti-Warriors me dyshen Paul-Harden

Për Houston Rockets është kthyer në obsesion që të troumfojë në NBA, madje ky është objektivi i vetëm për skuadrën teksane. Afrimi i Chris Paul, i cili u bind nga drejuesit e Rockets për të luajtur përkrah James Harden, e ka përforcuar shumë Houstonin, që synon të thyejë hegjemoninë e Golden State Warriors në Konferencën e Perëndimit. Trajneri Mike Antony duhet ta shndërrojë dyshen Paul-Harden me vrasësen në NBA, për të sfiduar kampionët në fuqi. Merkatoja i ka siguruar Houstonit përforcimet e duhura, ku vecohet edhe PJ Tucker dhe rikthimi shumë i vlefshëm i Nene, thelbësor për të ndihmuar rritjen e Clint Capela.

Nëse do të vijë edhe Carmelo Anthony, që vazhdon të mbetet ëndrra e ndaluar e Rockets, Warriors realisht duhet të shqetësohen. Harden, i cili vjen pas sezonit më të mirë në karrierë, do ta ketë më të lehtë me Chris Paul në krah, sepse nuk do ta ketë i vetëm peshën e sulmit. Gjithsesi mbetet ende në dyshim aftësia për t’u kutpuar mes tyre e dy yjeve të NBA. Chris Paul dhe James Harden kanë kaluar shumë kohë duke u stërvitur me njëri-tjetrin gjatë verës, ndërsa trajneri D’Antoni ka për detyrë t’i vendosë në shërbim të skuadrës. Ne letër, Paul do të jetë mendja, ndërsa Harden krahu i armatasur por të dy janë aq të talentuar për të shkëmbyer rolet. Objektivi i Rockets është i qartë, të jenë skuadra e parë e njerëzorëve nëse Warriors konsiderohen alienë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency