Premier League

Morata: Flas shpesh me Mourinhon, besoi i pari te unë

Alvaro Morata është sulmuesi kryesor i Chelsea-t, por tregon se gëzon një marrëdhënie mjaft të mirë me trajnerin e United-it, Jose Mourinho.

Gjatë verës Manchesteri shprehu interes për sulmuesin spanjoll, por në fund zgjodhi Lukakun, duke bërë që Morata të përfundojë te londinezët.

“Me Mourinhon flas shpesh, jo vetëm këtë verë. Ai ishte trajneri im i parë në futbollin profesionist, personi i parë që besoi te unë dhe më lançoi. Kemi marrëdhënie të shkëlqyer, por për 90 minuta do të jemi kundërshtarë”, tha sulmuesi i Contes.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency