Kategoria Superiore

Flamurtari – Vllaznia, shkodranët për pikë mbijetese në Vlorë

 

Në orën 16:00, Flamurtari do të presë Vllazninë në Vlorë. Skuadra e Shpëtim Duros po kalon një moment mjaft të mirë, teksa ka humbur vetëm një sfidë, por barazimet e tepruara e kanë lënë disi mbas kryesuesve. Vlonjatët kanë gjithashtu thuajse 2 muaj pa fituar në stadiumin ‘Flamurtari’, që nga sfida me Kamzën më 22 tetor.

Përballë do të jetë Vllaznia, një ekip i brishtë, që krijon shumë, shpërdoron shumë dhe pëson shumë. Shkodranët e Ernest Gjokës ndodhen në pozita aspak komode dhe pas humbjes 1-2 me Laçin në “Loro Boriçi”, do të kërkojnë të marrin pikë edhe në transferta të tilla, për t’iu larguar zonës së ftohtë të renditjes.

Ky takim mund të quhet edhe sfida e ish-ëve, pas futbollistë si Gilman Lika, Erjon Vucaj, Arsid Kruja, Tomislav Bushiç, Ditmar Bicaj, por edhe trajneri i shkodranëve, Ernest Gjoka, bëjnë pjesë në grupin e njerëzve që kanë dhënë kontributin e tyre në të dyja skuadrat.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency