My Video

A mund të poshtërohet më shumë se kaq kundërshtari!?

Ndodhi në Afrikën e Jugut dhe viktimë është Sibusiso Mbonani i skuadrës Polokwane City. Veprimi i pazakontë teknik, që konsiderohet edhe poshtërimi i vitit, u bë nga futbollisti Themba Zwane i Mamelodi Sundowns.

 

To Top