Serie A

Abate larg Milanit, e ardhmja në MLS!

Ignazio Abate duket i rilindur këtë sezon me Gattuson i cili i ka gjetur edhe një pozicion të ri si mbrojtës qëndre dhe kapiteni po tregon vlerat e tij por gjithsesi e ardhmja e tij duket larg Milanit. Kontrata me pagë 3.2 milionë euro në sezon e lojtarit skadon në qershor të këtij viti dhe sinjalet nga drejtuesit nuk janë shumë inkurajues për të ndaj dhe po merr formë hipoteza përtej oqeanit. Abate mësohet se ka biseduar me Ibrahimovic për tu bashkuar me të te Los Angeles Galaxy që mund ti sirugojë një pagë 4 milionë dollarë amerikan për 3 sezone dhe gjithçka pritet ta konkretizojë agjenti i famshëm Mino Raiola.

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency