FA Cup

Abraham çon Chelsea-n në çerekfinale, kualifikohet edhe Southampton

Chelsea ia doli të kalojë në fazën çerekfinale të Fa Cup, pasi triumfoi me rezultatin minimal 0-1 në transfertën ndaj Barnsleyt.

Londinezët patën një kontroll të dendur të topit në ¾-at e ndeshjes, por krijuan shumë pak raste për shënim, me gjithate gjetën golin me anë të Tammy Abraham në pjesën e dytë të ndeshjes.

Me herët Southampton triumfoi me shifrat 0-2 në transfertën e “Molineaux Stadium” ndaj Ëolves dhe siguroi kualifikimin në fazën çerekfinale, falë golave të Ings dhe Armstrong në pjesën e dytë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency