Futboll

Abraham “tradhëton” Anglinë për Nigerinë!

Sulmuesi i Chelsea-t dhe njëkohësisht golashënuesi më i mirë për momentin në Premier League, Tammy Abraham surprizon trajnerin e kombëtares së “tre luanëve”, Gareth Southgate. 21-vjecari i ka hapur derën përfaqësueses së vendit të tij të origjinës, Nigerisë, duke deklaruar se mund të pranojë ftesën e “shqiponjave afrikane” për të luajtur në nivel ndërkombëtar. 21-vjeçari, i lindur në Londër, por me baba nga Nigeria, duket se është mërzitur nga pritja për të luajtur me kombëtaren angleze edhe pse ka qenë pjesë e saj në një ndeshje në vitin 2017-të, por pa luajtur asnjë minutë. Abraham po kalon një formë të mirë te Chelsea duke shënuar 7 gola ne 5 takime, 3 prej të cilëve në ndeshjen e së shtunës ndaj Wolves, ku “blutë” fituan 5-2.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency