Premier League

Abramovich vë hotelin e Chelseat në dispozicion të personelit mjekësor të Londrës

Futbolli është ndalur për shkak të situatës së krijuar nga përhapja e koronavirusit, ndërsa tani shumë president të skuadrave të këtij sporti, po kontribuojnë me të gjitha mundësitë, për të ndihmuar shtetet përkatëse në përballimin e luftës ndaj virusit që ka marrë jetën e mijëra personave.

Kështu më i fundit në radhë është bosi i Chelseat, Roman Abramovich, që ka vënë hotelin “Millenium’ në Stamford Bridge, në dispozicion të stafit të spitaleve në pjesën veriore të Londrës, për të bërë edhe më të të lehtë punën e tyre me turne dhe me orare të zgjatura.

Kështu të gjithë personeli mjekësor, përfshi mjekë, infermierë dhe sanitarë, që janë angazhuar në betejën kundër koronavirusit, mund të përdorin pikërisht hotelin e klubit londinez, për t’u çlodhur në oraret e pakta të pushimit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency