Kombëtare

Abrashi: I lumtur për fitoren, t’i luajmë ndeshjet si finale

Amir Abrashi është “motori” i Kombëtares Shqiptare, që edhe sot vrapoi pa fund duke ndihmuar si mbrojtjen, ashtu edhe sulmin. Në përfundim të takimin, në lidhje direkte me emisionin “Kuqezi”, Abrashi u shpreh i kënaqur për fitoren, që riktheu Shqipërinë në garë për kualifikim.

Fitore e vuajtur ndaj Moldavisë…
E dinim që nuk do të ishte e lehtë dhe duhej të shfrytëzonim maksimalisht çdo rast, për të zhbllokuar këto ndeshje. Humbëm disa raste, por më pas shënoi Cikalleshi, duke na nxjerrë nga një situatë e vështirë.

Mendoni se ky sukses rrit shpresat për kualifikim?
Edhe në Islandë kemi luajtur mirë, por nuk kemi pasur fat. Tani pas kësaj ndeshjeje do të jemi më të përqendruar dhe të angazhuar për të bërë sa më mirë dhe për t’i luajtur sfidat e tjera si finale.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency