Çiklizem

Abuzoi me një prostitutë, arrestohet në Gjermani fituesi i Tour de France

Jan Ullrich nuk gjen paqe. Pas problemeve serioze me alkoolin dhe drogën, shoqëruar me gjendjen depresive, ish-çiklisti gjerman është arrestuar nga policia e Frankfurtit në Gjermani.

Sipas “Bild”, 44-vjeçari akuzohet se i ka shkaktuar dëmtime të rënda fizike një prostitute. Në momentin e ndalimit, Ullrich ndodhej në një hotel luksoz bashkë me gruan që e akuzoi për abuzim.

Ngjarja ndodhi vetëm pak ditë pasi Ullrich ishte kthyer nga Majorka, për t’iu nënshtruar terapisë për të luftuar varësinë nga droga dhe alkooli.

Një zëdhënës i policisë ka deklaruar se ish-kampioni gjerman është ndaluar teksa ishte nën efektin e drogës dhe alkoolit.

Fituesi i Tour de Francë në vitin 1997, vetëm pak ditë më parë ishte arrestuar edhe në Majorka, pasi kishte sulmuar një fqinj të tij, aktorin dhe regjisorin gjerman Til Schweiger, që po organizonte një festë me rastin e daljes së një filmi të ri. Ullrich e ka pranuar edhe më parë që kishte bërë gjëra për të cilat ishte penduar, “për shkak të ndarjes nga gruaja e tij Sara dhe qëndrimit larg fëmijëve.”

 

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency