Merkato

Adil Rami: Mbappe te Reali? Është e kryer!

Nëse një javë më parë ishte Unai Emery ai që pretendoi se Mbappé kishte menduar të transferohej te Real Madridi gjatë kohës së tij si trajner i PSG-së, tani është Adil Rami i cili nuk ka asnjë dyshim për kalimin e talentit francez në “Santiago Bernabeu”. Mbrojtësi 34-vjeçar francez, aktualisht pjesë e Boavistës në Portugali, i intervistuar nga “RMC Sport” ishte i prerë kur u pyet për Kylian Mbappénë.

“Mbappé te Real Madridi? Mendoj se është e kryer, sepse negociatat për rinovimin e tij nuk po përparojnë. Kam përshtypjen se ai shqetësohet kur flitet për zgjatjen e kontratës së tij. Dhe kur diçka e shqetëson ai nuk dëshiron të dijë asgjë më shumë”.

E ardhmja e Kylian Mbappésë është një nga të panjohurat e mëdha të PSG-së. Leonardo ka bërë të pamundurën që lojtari që është në qendër të projektit (së bashku me Neymar) të rinovojë kontratën, madje duke i ofruar atij pagën e Neymarit në Paris. Sidoqoftë, sulmuesi ende nuk ka folur rreth ofertës së drejtorit sportiv dhe sezonin e ardhshëm ai mund të largohet nga kryeqyteti francez për të ndërmarrë një hap cilësor në karrierën e tij.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency