Connect with us

Hi, what are you looking for?

Serie A

Adli: Dhash gjithçka për të përjetuar këtë moment, për fanellën e Milanit luaj edhe si mbrojtës!

Mesfushori i Milan, Yacine Adli, foli për mediet italiane pas fitores 1-3 ndaj Cagliarit.

Adli u shpreh se e priste me padurim këtë mbrëmje, pasi ndaj Cagliarit luajti sfidën e parë të këtij sezoni.

Lexo edhe: 

“E prisja këtë mbrëmje, dhashë gjithçka për të përjetuar një moment si ky, e tregova se mund ta ndihmoj skuadrën. Për këtë fanellë do të luaja edhe si mbrojtës i krahut”-shprehet Adli.

Lajme të tjera

Euro 2024

Shqipëria do të luajë në datën 26 mars një ndeshje miqësore ndaj përfaqësues së Zvicrës, lajm që u zbulua në emisionin “ELITE SHOW”. Çdo...

Kombëtare

Italia kampione në fuqi e Europës, do ta nisë Europianin e 2024-ës pikërisht përballë Shqipërisë në “Dortmund, mbrëmjen e 15 qershorit, teksa kreu i...

Futboll

Dani Alves akuzohet për sulm seksual për përdhunimin e dyshuar të një vajze në klubin e natës Sutton, në Barcelonë, më 30 dhjetor të...

Euro 2024

Një prapaskenë interesante edhe zbuluar në emisionin “ELITE SHOW”, çdo të hënë në SportNews (21:00), që ka lidhje me Luka Modric dhe Jahmir Hykën....