Eredivisie

Ado Den Haag, merr dy emra të njohur Pardew dhe Jol për të shpëtuar nga rënia!

Ado Den Haag po lufton për të mbijetuar në Eredivisie këtë sezon dhe vendi i parafundit në renditje ka shtyrë drejtuesit të bëjnë ndryshime të mëdha madje me surpriza. Klubi zyrtarizoi trajnerin e ri i cili është një emër tepër i njohur, Alan Pardew, 58-vjeçarin i cili ka drejtuar klube të rëndësishme angleze si West Ham, Southampton, Newcastle e Crystal Palace. Ai firmosi deri në fund të sezonit aktual me objektivin për të shpëtuar ekipin teksa një tjetër emër i rëndësishëm iu bashkua klubit. Martin Jol, ish lojtar dhe trajner me eksperiencë të madhe do të jetë këshilltari teknik i klubit holandez.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency