Serie A

Adriano: Interi, shtëpia ime e dytë. Çfarë u kërkova Icardit e Spallettit

Adriano rikthehet në ‘Suning Training Center’, ku vizitoi skuadrën zikaltër dhe takoi e bisedoi nga afër me trajnerin Spalletti dhe kapitenin Icardi. Sulmuesi brazilian mori edhe një bluzë zikaltër me numrin 10 dhe me emrin e tij, ndërsa në fund foli edhe për mediat e pranishme.

“Ruaj kujtimet më të bukura për tifozët, njerëzit dhe popullin këtu. E kam thënë gjithmonë që kjo është shtëpia ime e dytë, ndaj jam shumë i lumtur që jam këtu. Jam shumë i emocionuar edhe për pritjen që më bënë tifozët. Ata e dinë çfarë njeriu jam, ndaj i falënderoj për gjithë mbështetjen ndaj meje, që nuk do ta harroj gjithë jetën”, tha Adriano.

Më pas ish sulmuesi i Interit në periudhën 2004-2009 foli edhe për kapitenin zikaltër, Mauro Icardi, ndërsa tha se skuadra duhet të rikthehet patjetër në Champions këtë sezon.

“Ishte hera e parë që takohesha me Icardin dhe folëm nga pak për çdo gjë. Kur të vij herën tjetër, do të flasim më gjatë. Ai është një sulmues shumë i fortë, por edhe i përgjegjshëm. Ne sulmuesit kemi përgjegjësi për të shënuar dhe për t’i dhënë fitoren skuadrës, por Mauro ka dyfish përgjegjësi, pasi është edhe kapiten i Interit. Atij dhe Spallettit u kam kërkuar të bëjnë të pamundurën për ta rikthyer Interin në Champions”, u shpreh Adriano.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency