Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

AEK-PAOK live dhe ekskluzivisht në SuperSport, një gjerman zgjidhet për të vënë drejtësi

Supersfida e javës së nëntë të Super Leagues greke, AEK-PAOK që luhet më 30 tetor, të hënën, do të transmetohet live dhe ekskluzivisht në SuperSport/Digitalb.

Ndërsa na ndajnë edhe pak ditë nga ky takim, Federata Greke e Futbollit ka zgjedhur arbitrin që do të vendosë drejtësi në këtë takim.

Lexo edhe:

Felix Brych i është besuar AEK-PAOK, me arbitrin gjerman që pak muaj më parë gjykoi edhe finale e Kupës mes këtyre dy skuadrave.

Lajme të tjera

Lajme

Shqipëria është gati për të nisur aventurën e saj në Euro 2024. Kuqezinjtë zhvilluar seancën e fundit stërvitore para sfidës së parë me Italinë,...

Euro 2024

Sulmuesi kryesor i Italisë në këtë Europian, Gianluca Scamacca foli në konferencë për shtyp para ndeshjes me Shqipërinë. Lojtari që aktivizohet me Atalantën në...

Euro 2024

“Besoj që performanca nuk ishte aq e mirë siç e kishim përgatitur. Ka gjëra që duhen përmirësuar, i kemi lejuar shumë hapësira Italisë e...

Kombëtare

Erjon Bogdani vijon të jetë golashënuesi më i mirë në historinë e kombëtare shqiptare me 18 rrjeta. Ish-sulmuesi i njohur, i cili në Itali...