IPKO Superliga

Afrim Toverlani mbetet edhe një vit trajner i Feronikelit

Feronikeli dhe trajneri Afrim Toverlani kanë vendosur ta vijojnë rrugëtimin e përbashkët edhe sezonin e ardhshëm. Presidenti Ramaj, i bindur për punën që trajneri i njohur bëri 5 muajt e fundit, ia ka ofruar kontratën e re. Toverlani, pasi firmosi kontratën e re, foli për faqen zyrtare të Klubit.

“Arsyet pse e vazhdova kontratën janë të shumta, por më e rëndësishmja është serioziteti dhe besimi i kryetarit dhe zyrtarëve të klubit. Pastaj, kushtet e punës dhe mobilizimi për të krijuar një skuadër pretendente për titull. Kuptohet që ndihem mirë dhe me angazhimin e të gjithëve do të jemi aty ku dëshirojmë ne, tifozët e Niklit dhe gjithë qytetarët e Drenasit, të cilët vitet e fundit janë mësuar me trofe.”

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency