Kategoria Superiore

Afrime dhe rinovime, Kastrioti konfirmon tre lojtarë

Kastrioti konfirmon tre futbollistë për sezonin e ardhshëm. Klubi krutan, i sapongjitur në Kategorinë Superiore, u ka rinovuar kontratat emrave të tillë si Kapiteni Emiljano Çela, Lukman Husen dhe Rei Nuriu.

Kuptohet qartë që ky vendim lidhet me peshën që këta lojtarë kanë në skuadër, edhe pse Superiorja kërkon një shkallë më të lartë të cilësisë.

Drejtuesit e Kastriotit vazhdojnë të jenë të vëmendshëm në merkato, për të afruar ata lojtarë që nevojiten në reparte të caktuara.

Një ditë më parë firmosi Agnaldo Moraes, një mesfushori nga Brazili, që iu bashkua menjëherë skuadrës në stërvitje.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency