Connect with us

Hi, what are you looking for?

Itali

Afrimet për sezonin e ri, Milan kthen sytë nga Southampton

Pas eliminimit nga Champions League dhe kampionatit që nuk ka shkuar siç pritej, Milan po kërkon të përforcojë skuadrën.

Sipas raportimeve të medieve italiane, “Djalli” ka kthyer sytë nga Premier League, më saktë nga klubi i Southampton.

Lexo edhe: 

Milan ka ndjekur me vëmendje dhe dëshiron që të afrojë në skuadër mesfushorin Carlos Alcaraz.

Megjithatë ky transferim ka për të qenë i ndërlikuar, pasi interes për 20-vjeçarin kanë shprehur edhe Benfica dhe Brighton.

 

Lajme të tjera

Kombëtare

Emisioni Analizë Kuq e Zi, nën moderimin e Sokol xhihanit, publikoi sipas statistikave atë që konsiderohet si formacioni më i mirë i mundshëm i...

Kategoria Superiore

Tirana vijon përgatitjet për të kompletuar skuadrën në prag të turit eliminator të Conference League, teksa pas konfirmimit të trajnerit Orges Shehi në pankinë,...

Kombëtare

Shqipëria e minifutbollit shkruan historinë në Essen të Gjermanisë, duke e kaluar për herë të parë fazën e grupeve. Kuqezinjtë e trajnerit Irtan Sejko...

Featured

Lionel Messi refuzon Barcelonën. Ylli argjentinas ka marrë vendimin final për të ardhemn e tij, teksa ka zgjedhur të transferohet në Shtetet e Bashkuara...