Abissnet Superiore

Agim Ibraimi ikën nga Kukësi, palët s’gjetën gjuhën e përbashkët

Ditën kur Kukësi prezantoi trajnerin e ri, italianin Longo, dhe afrimin e radhës, Shqiprim Taipi, klubi verilindor humb një element shumë të rëndësishëm të fazës së avancuar. Nëpërmjet një qëndrimi zyrtar, Agim Ibraimi, fillimisht dhe më pas edhe vetë Kukësi shpallën “divorcin” pas një sezoni për t’u harruar.

“Dua t’ju informoj te gjithëve se nuk jam më pjesë e F.K Kukësit. Kisha nderin dhe kënaqësinë të isha kapiteni i kësaj skuadre. Dua të falënderoj F.K Kukësin, familjen Gjici, drejtorin Nexhipi për besimin e dhënë dhe të gjithë tifozët për përkrahjen gjatë gjithë kohës. Falënderime për trajnerët, bashkëlojtarët dhe të gjithë bashkëpunëtorët e tjerë në klub. Sinqerisht, Agimi!”, – shkruan në llogarinë e tij në Instagram 32-vjeçari.

Ndërsa në qëndrimin e Kukësit sqarohet se pavarësisht përpjekjeve. Nuk u gjet gjuha e përbashkët për vazhdimin e bashkëpunimit. Agim Ibraimi, nëse do të qëndrojë në Superiore, me shumë mundësi do të veshë fanellën e Dinamos.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency