Connect with us

Hi, what are you looking for?

Francë

Agjenti i njohur sulmon nënën e Mbappe-së: Ajo është arsyeja pse sulmuesi ndodhet ende në Paris

Agjenti i futbollit, Yvan Le Mee ka sulmuar hapur Fayza Lamarin, nënën e Kylian Mbappe, për ushtrimin e profesionit pa licencë.

Në një prononcim të fundit për mediet, Le Mee theksoi se arsyeja pse Mbappe ndodhet ende në Paris është nëna e tij.

Lexo edhe:

“Të jesh agjente është një punë dhe ajo nuk di ta bëjë këtë. Duhet ta bënte një licencë për të menaxhuar interesat e djalit të saj dhe për të diskutuar me klubet. Jam i bindur se nëse Mbappe do të kishte pasur një agjent në kohën e negociatave me Realin (dy vjet më parë), ai do të ishte shitur. Në vend të kësaj ai është ende në Paris dhe nuk duket i lumtur”-u shpreh agjenti.

Lajme të tjera

Futboll

Skuadra e Mechelen, e drejtuar nga Besnik Hasi, rikthehet tek fitorja në kampionat belg në play off-in e grupit të Conference League. Pas humbjes...

Premier League

Armando Broja mund të përdoret nga Chelsea për të balancuar financat, duke u nxjerrë në shitje. Blutë kanë shpenzuar shuma marramendëse në sesionet e...

La Liga

Që kur Xavi Hernandez njoftoi se do të largohej nga Barcelona në fund të sezonit, gjërat kanë filluar të shkojnë më mirë te “Blaugrana”....

Futboll

Fernando Santos nuk është më trajner i Beshiktashit, ka bërë të ditur klubi nga Stambolli këtë të shtunë. Vendimi u mor pas barazimit (1-1)...