Serie A

Agnelli: Cristiano është një super hero, e ndjekin të gjithë fëmijët

Që prej transferimit të Cristiano Ronaldos te Juventusi në mes të muajit korrik, të shumtë janë ata që personifikojnë portugezin me bardhezinjtë, apo anasjelltas, por nuk është i këtij mendimi presidenti i torinezëve, Andrea Agnelli.

“Ronaldo nuk është Juventusi dhe Juventusi nuk është Ronaldo, por shumë më tepër se kaq. Mund të them se portugezi është qershia mbi një tortë shumë të shijshme, të ndërtuar me shumë pasion e kujdes ndër vite”, deklaroi numri 1 i juventinëve.

Andrea Agnelli nuk i kurseu komplimentet për yllin portugez të skuadrës, por preferoi të mos komentojë asgjë, në lidhje me skandalin seksual që po shqetëson Cristiano Ronaldon në javët e fundit, pasi akuzave të modeles amerikane Kethryn Mayorga, për përdhunim.

“Ronaldo është një vlerë e shtuar dhe Juventusi ka blerë një super hero. Fëmijët nga e gjithë bota e kanë shembull Ronaldon dhe tashmë e ndjekin edhe më shumë atë dhe Juventusin”, tha Agnelli.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency