Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

Agolli: Guxuam ndaj një skuadre cilësore

“U munduam ta përgatisim sa më mirë ndeshjen vetëm brenda 3 ditëve që kishim në dispozicion dhe guxuam të sulmonim një skuadër cilësore, që na ndëshkoi”, u shpreh Agolli pas humbjes minimale me Italinë.

Sa i takon momentit të golit, ai thotë se ka munguar komunikimi mes lojtarëve në zonë dhe kjo solli një vendosje jo të duhur te goli i Candreva-s.

“Ishte një mungesë pozicionimi. Nuk komunikuam me njëri-tjetrin. Më vjen keq, pasi zhvilluam një ndeshje të mirë dhe guxuam, patëm edhe ne rastet tona, por nuk mundëm të merrnim më shumë”, tha Agolli.

Lajme të tjera

Euro 2024

Shqipëria do të luajë në datën 26 mars një ndeshje miqësore ndaj përfaqësues së Zvicrës, lajm që u zbulua në emisionin “ELITE SHOW”. Çdo...

Kombëtare

Italia kampione në fuqi e Europës, do ta nisë Europianin e 2024-ës pikërisht përballë Shqipërisë në “Dortmund, mbrëmjen e 15 qershorit, teksa kreu i...

Futboll

Dani Alves akuzohet për sulm seksual për përdhunimin e dyshuar të një vajze në klubin e natës Sutton, në Barcelonë, më 30 dhjetor të...

Euro 2024

Një prapaskenë interesante edhe zbuluar në emisionin “ELITE SHOW”, çdo të hënë në SportNews (21:00), që ka lidhje me Luka Modric dhe Jahmir Hykën....