Premier League

Aguero fton Messin te Manchester City

“Do më pëlqente të luaja në të njëjtin klub me Lionel Messin por kjo më duket shumë e komplikuar”, fjalë këto të Sergio Agueros i cila ka ftuar shokun e tij në kombëtare të bëhet pjesë e Manchester City-it. Gjatë verës është folur shumë për një interesimin të Citiziens për 5-herë fituesin e Topit të Artë, por dëshira e Messit është të vazhdojë karrierën tek Barcelona dhe “El Kun”, e di shumë mirë dicka të tillë. “ Paratë nuk janë një problem për City-in, por mendoj që Messi ashtu si edhe Cristiano Ronaldo janë dy futbollistë simbol për klubet ku luajnë dhe e kanë të vështirë të largohen nga Barcelona dhe Reali i Madridit”, deklaroi më pas Aguero.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency