Premier League

Aguero rikthehet nga dëmtimi, por e tepron me “përqafimin” ndaj arbitres (Video)

Sergio Aguero u rikthye të luajë titullar për Manchester City-n pas një dëmtimi që e mbajti jashtë fushave për disa javë dhe menjëherë u bë protagonist në fushën e lojës, ndonëse këtë herë jo si zakonisht me golat e tij.

Kjo pasi Manchester City arriti të fitojë me rezultatin minimal 1-0 ndaj Arsenalit, falë golit të Raheem Sterling, ndërsa sulmuesi argjentinas pati një episod “përqafimi” me arbitren anësore Sian Massey-Ellis.

Në një dyluftim pranë vijës anësore, arbitrja akordoi rivënie për Arsenalin, ndërsa Aguero pasi shkëmbeu 2-3 fjalë në formë kontestimi, e kapi mbi sup 35-vjeçaren, ndonëse nuk u kuptua nëse e pati për ta përgëzuar, apo reagim në nerva e sipër.

Gjithsesi arbitrja anësore nuk e sinjalizoi këtë veprim të sulmuesit argjentinas te kryesori dhe loja vijoi normalisht, por vetë Aguero duhet të japë një sqarim tashmë për atë gjest aspak të këndshëm në fushën e lojës.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency