Kategoria Superiore

Ahmataj nuk del në stërvitje, pritet zyrtarizimi i largimit nga Tirana

Julian Ahmataj, praktikisht i larguar nga Tirana. Edhe pse lajmi ende nuk është zyrtar, është fakt që 40-vjeçari nuk është më në detyrën që mori pak kohë më parë.

Ahmataj nuk ka qenë i pranishëm në seancën stërvitore të kësaj të hëne, madje as ndihmësi i tij, Akil Jakupi. Përgatitjet janë drejtuar nga trajneri i portierëve, Emanuel Egbo, dhe ndihmësi atletik, Kosta Jani.

Tashmë pritet që vetë klubi i Tiranës të sqarojë situatën në këtë moment delikat vetëm pak ditë para derbit të kryeqytetit me Partizanin, që pritet të zhvillohet në “Air Albania”.

Kandidatë për të pasuar Julian Ahmatajn në krye të Tiranës janë Gugash Magani dhe Bledar Devolli, me këtë të fundit që konsiderohej alternativë edhe në momentin e emërimit të Ahmatajt.

 

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency