Kategoria Superiore

Ahmataj: Pësojmë gola elementarë, na mungojnë liderët në ekip!

Julian Ahmataj pas humbjes ndaj Partizanit, disfatë që e zbriti Skënderbeun në vendin e fundit të Superiores e pranoi se skuadrës së tij i mungojnë liderët dhe lojtarë eksperiencë, dhe për këtë arsye skuadra pëson gola shumë lehtë.

“Nuk kam çfarë analizoj.Vetëm porosi kam dhënë, nuk bën dot asnjë manovër. Veç të gjuash me top mbetej. Kush gabon më pak fiton. Te goli ka një lojtar që nuk është në pozicion, pastaj te i dyti një lojtar mban topin në shpinë. Bëhet fjalë për problem psikologjik, pasi pësojmë lehtë. Kemi punuar për këtë pjesë. Shpresojmë prej faktit se luajmë futboll, gjë që e treguam në pjesën e dytë”.

“Goditjet standarde? Është problem orientimi i lojtarëve të veçantë, por edhe mungesa e orientimit të liderit. Ata me eksperiencë nuk e kanë marrë dot rolin e liderit. Me afrimin e lojtarëve, si Shala, do e rregullojmë. Ai është lider në mbrojtje dhe shpresoj të kemi ekuilibër”.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency