Conference League

“Air Albania si stadiumi i Juventusit”, gazetari i Supersport zbulon bisedën e lojtarëve të Romës

Tirana është kthyer në kryeqendrën e futbollit këto ditë. Nesër do të luhet në “Air Albania” finalja e Conference League mes Romës dhe Feyenoordit, sfidë që fillon në orën 21:00 (Supersport 2).

 

Gazetari i Supersport, Blendi Resnja zbuloi për “Digitalb Arena” se çfarë po flitej nga lojtarët e Romës në momentin që zbritën në fushë për të shijuar nga afër stadiumin kombëtares dhe tapetin e fushës.

 

Dëgjoja lojtarë të Romës që e krahasonin stadiumin tonë me ‘Allianz Stadium’ të Juventusit, apo me ndonjë stadium tjetër. Ishin të surprizuar për mirë për stadiumin kombëtar”.

Eventet Sportive në SuperSport

Të Fundit

EVENTET NË SUPERSPORT

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency