Eredivisie

Ajax dhe PSV bëjnë detyrën, diferenca mbetet 6 pikë!

Ajaxi dhe PSV Eindhoven bënë detyrën në sfidat e javës së 25-të të Eredivisies duke fituar respektivisht në shtëpi dhe në transfertë me shifrat identike 3-1. Diferenca mes harkëtarëve dhe ekipit nga Eindhoveni mbeti 6 pikë në favor të Ajaxit që ka edhe një ndeshje më shumë për të luajtur. Skuadra e Ten Hag kaloi pa shumë vështirësi në Amsterdam me rezultatin 3-1 Groningen me golat e Gravenberch, Haller dhe Tadic ndërkohë që PSV fitoi 1-3 në transfertën ndaj Fortuna Sittard, falë dygolëshit të Eran Zahavit dhe Maduekes.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency