Eredivisie

Ajax gati të blindojë strategun ten Hag!

Ecuria e jashtëzakonshme në UEFA Champions League por edhe vendi i parë në kampionat dhe arrita në finalen e Kupës së Holandës kanë detyruar drejtuesit e Ajax të rishikojnë kontratën aktuale të strategut të kësaj skuadre, trajnerit Eric ten Hag. Për 49-vjeçarin po shfaqin interes disa prej klubeve më të mëdha të Europës, mes tyre edhe Bayern Munich që kërkon ta rikthejë në Gjermani aty ku Ten Haag ka punuar për 2 vite nga 2013-ta në 2015-ën ku ka drejtuar skuadrën e dytë të Bayernit në kategorinë e 4-t. Holandezi është nën kontratë me Ajaxin deri në verën e vitit 2020, por në ditët e ardhshme drejtori sportiv i harkëtarëve ish-futbollisti i famshëm holandez Marc Overmars pritet ti ofrojë një marrëveshje të re Eric ten Hag-ut me një pagë të përmirësuar ndjeshëm. Overmars në një intervistë për mediat holandeze theksoi se nuk pritet që mes trajnerit dhe klubit të ketë probleme për të firmosur marrëveshjen e re dhe gjithçka është një formalitet.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency