Eredivisie

Ajax nuk heq dorë nga eksperienca e Huntelaar, veterani rinovon edhe për 1 sezon!

Klaas-Jan Huntelaar do të vazhdojë të jetë pjesë e Ajaxit edhe për një tjetër sezon. 36-vjeçari ka rinovuar kontratën me harkëtarët duke firmosur deri në fund të vitit 2021. Sulmuesi u shpreh mjaft i lumtur për vazhdimin e karrierës te klubi holandez dhe se nuk e shikon veten me asnjë fanellë tjetër. Ai theksoi se ndihet në formë dhe se është i bindur se do të vazhdojë të japë maksimumin për të ndihmuar ekipin, pasi dëshiron t’ia shpërblejë besimin drejtuesve. Për rinovimin e Huntelaar, u shpreh i lumtur edhe drejtori sportiv, Marc Overmars, i cili deklaroi se është fantastike që një lojtar me eksperiencë si ai do të qëndrojë edhe një sezon, për të ndihmuar ekipin si në fushë, edhe jashtë saj duke dhenë ndihmesën e tij me talentet e rinj si Lassina Traore e Brian Brobbey.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency