Eredivisie

Ajaxi fiton dhe e çon në +6 avantazhin ndaj AZ Alkmaar!

Ajaxi i Amsterdamit thellon avantazhin ndaj AZ Alkmaar në 6 pikë në krye të Eredivisies. Harkëtarët përfituan nga hapi fals i Alkmaar dhe falë fitores 3-0 në shtëpi ndaj RKC Waalwijk, duke u ngjitur në kuotën e 23 pikëve, 11 më shumë se rivalët e PSV Eindhoven që pozicionohen të 3-ët dhe kanë luajtur një ndeshje më tepër. Golat për Ajaxin u realizuan nga Tadic, Traore dhe Huntelaar.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency