Eredivisie

Ajaxi fiton ndaj Alkmaar dhe shkëputet në krye!

Ajaxi i Amsterdamit nuk fal, përfiton nga hapat fals të PSV Eindhoven dhe Vitesses dhe shkëputet në krye të Eredivisies duke shkuar në +7 nga vendi i dytë. Harkëtarët triumfuan lehtësisht 0-3 në transfertën delikate ndaj AZ Alkmaar duke u ngjitur në kuotën e 50 pikëve. Ajaxi zhbllokoi shifrat shumë shpejt me sulmuesin brazilian Antony që i shërbyer nga Haller kaloi në epërsi miqtë në minutën e 14-të. Në pjesën e dytë Davy Klaasen dhe në fund David Neres i cuan shifrat në 0-3, me skuadrën e Ten Hag që regjistroi suksesin e 16-të sezonal dhe të 5-in rresht në Eredivisie.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency