Eredivisie

Ajaxi “harron” barazimin me Vitessen, “shuplakë”, Emmenit

Barazimi 2-2 me Vitessen me sa duket ishte thjesht një ngërç rastësor për Ajaxin e Amsterdamit. “Harkëtarët” u shfaqën të pamëshirshëm në javën e dytë të Eredivisie përballë Emmenit, duke fituar me rezultatin e thellë 5-0.

Miqtë mundën të rezistonin disi në pjesën e parë, fraksion gjatë të cilit pësuan vetëm një gol, me autor van de Beek.

Gjatë 45-minutave të dytë sfida i ngjante më shumë një miqësoreje, pasi vendasit shënuan 4 gola të tjerë me autorë Ziyech, Tadic dhe Huntelaar, që sigloi dygolësh.

Në dy takimet e tjera Groningen u mposht 1-3 në shtëpi nga Twente, ndërsa Vitesse fitoi 0-2 në fushën e Willem II.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency