Eredivisie

Ajaxi kthen në shtëpi sulmuesin 27-vjeçar të Sevillas

Ndërkohë që shumë klube po mundohen t’i rrëmbejnë yjet e skuadrës, Ajaxi vijon edhe fushatën e përforcimeve, duke zyrtarizuar sulmuesin anësor 27-vjeçar, Quincy Promes.

Ky i fundit ka lindur në Amsterdam dhe është rritur në ekipet e moshave të Ajaxit, por nuk ka luajtur asnjëherë në skuadrën e parë, gjë që do ta bëjë tashmë që prej sezonit të ardhshëm.

Promes ka qenë pjesë e Sevillas në sezonin që sapo u mbyll, ku u aktivizua për 33 ndeshje, ndërsa më herët ka luajtur edhe me Twenten dhe Spartakun e Moskës. Që prej vitit 2014, Promes luan edhe në përfaqësuesen e Holandës, ku numëron 37 aktivizime.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency